strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
XXVIII Spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars - 1 lipca
czwartek · 29 czerwca 2006 · 14:19 · Ante Gregu · źródło: Ragnus

I nadeszło lato w pełni nawet na nasze bydgoskie ziemie. Mając na uwadze niemiłosierne słońce i nieustanny żar lejący się z nieba spotkanie lipcowe rozpocznie się trochę później niż wcześniejsze. Zamiast pubu „Pod Pegazem” o godzinie 16 widzimy się na popularnej barce „Jabby” o godzinie 18 przy ulicy Mostowej. W późniejszych godzinach prawdopodobnie przeniesiemy się w inne miejsce, ale rozpoczynamy nad wodą. Zapewne niektórzy pojawią się wcześniej, dlatego nie ma obaw przed samotnych siedzeniem, jeśli ktoś nie chce czekać do 18.
Czego można się tego dnia spodziewać? Jak zwykle ciekawe rozważania na starwarsowe i nie tylko pytania. Rozgrywki w kilka gier oraz końcowe ustalenia odnośnie wyjazdów. Dla chętnych wycieczki na Coruscon oraz Dagobah to spotkanie jest obowiązkowe. Żadne usprawiedliwienia nie będą przyjmowane.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016