strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
UPDATE: HoloCzat z organizatorami Dagobah
wtorek · 20 czerwca 2006 · 09:31 · Merridius

UPDATE: Miejsca przed monitorami jeszcze ciepłe, ale już teraz przeczytać można zapis z dzisiejszego czatu. Wystarczy wybrać ten link.

Minęło już parę miesięcy od czasu, kiedy ostatni raz spotkaliśmy się na naszym HoloCzacie. Pesymiści pomyśleli pewnie, że słynne na całym świecie Obiadki Ćwiartkowe umarły śmiercią naturalną. A jednak nie!

Już wkrótce do naszego tajnego studio w Tatrach przyleci helikopter ze specjalnymi gośćmi na pokładzie. A będą nimi organizatorzy nadchodzącego cyklopowymi krokami konwentu Dagobah 2006. Z powodu złośliwości materii nieożywionej zmuszeni będziemy do złamania naszej świeckiej tradycji - wyjątkowo spotkanie odbędzie się w sobotę (24.06.2006). Aczkolwiek jak zwykle o godzinie 20.00.

Serdecznie zapraszamy na HoloCzat wszystkich, którzy wybierają się do Gorzowa lub zastanawiają się nad tym. Widzimy się w najbliższą sobotę o godzinie 20.00!Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016