strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Pośmiewisko z DVD
czwartek · 8 czerwca 2006 · 16:05 · Franki

Gdyby nie fakt, iż to co piszemy jest prawdą, ten news powinien znajdować się w sekcji Humor. George Lucas i jego ferajna nie mając już nowych prequeli w zanadrzu, a chcąc utrzymać wśród fanów stały poziom rozdrażnienia i niedosytu, wspięli się na wyżyny absurdu.

Zapowiadana reedycja DVD klasycznej trylogii w jej oryginalnej, nie poprawionej formie będzie nie tylko cynicznym zabiegiem handlowym (w zestawie trzeba kupić Special Edition), ale również technologicznym.

Na DVD zostanie wypuszczona wersja nagrana z mastera… laserdisca. To nie koniec "atrakcji". Zobaczymy wyłącznie wersję letterbox. A co z anamorficznym widescreenem? G...
(dla niezorientowanych: tutaj dowiecie się o co chodzi).

Dźwięk? Stereo. I tak powinniśmy się cieszyć, że nie mono. Podczas małego researchu dowiedziałem się, że oryginalnie filmy były nagrane na sześciu kanałach. Back in the days! No, ale w 2006 r. prawdziwi fani zadowolą się stereo. I nich się cieszą.

Mówiąc w skrócie: LucasFilm ma nas za idiotów. Bo któż inny kupi coś takiego? Lucas, który ma podobno zajoba na punkcie najwyższej jakości, założyciel THX, wyznacznik światowych standardów, odwala zwykłą chałturę. Brabo dla tego pana!

A później i tak wydadzą oryginalną trylogię "tak jak trzeba" na blu-ray'u albo HD. A że wcześniej sobie zarobią i pośmieją się kosztem fanów? Takie ich prawo.

P.S. Niezrównane Penny Aracade również nie ominęło tej "ciekawostki".
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016