strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
74 Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars
środa · 7 czerwca 2006 · 18:51 · DarkMiagi · źródło: Piotr ”Yako” Wasiak

Depesza z Wa-wy:


Już w tę sobotę, 10-go czerwca 2006 o g. 14-tej odbędzie się kolejne, 74 Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars (vel Outlander XVII). W ramach Spotkania, które odbędzie się w warszawskiej siedzibie YMCA (ul. Marii Konopnickiej 6 (tył Sheratona, przy Placu Trzech Krzyży) w sali nr 109, oprócz standardowych już dyskusji na tematy gwiezdno- (i około ;)) wojenne pobawimy się w kalambury - tym razem w wersji cytatowej - oraz będziemy mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat "Etos Rycerski a Rycerze Jedi". W programie przewidziano również rozgrywki w bitewniaka Star Wars Miniatures i planszówki (Abalone i Neuroshima HEX).

Po zakończeniu oficjalnej części Spotkania, około godziny 18 przeniesiemy się do pobliskiej kawiarni Stary Młynek (Al. Ujazdowskie 6A,vis a vis ambasady amerykańskiej), gdzie można będzie coś przekąsić i zrelaksować się po natłoku emocji, które zapewne jak zwykle wzbudzą burzliwe dyskusje i punkty programu części oficjalnej ;)

Wszystkich serdecznie zapraszamy!


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016