strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Tajemnicze ograniczenia
poniedziałekk · 24 maja 1999 · 18:31 · Franki

Oto cytat z majowego numeru Świata Gier Komputerowych:To było tak: najpierw Mirage [polski dystrybutor gier] oświadczył, że nie zezwala się na opisywanie najnowszych gier firmy Lucas Arts, które osadzone są na realiach The Phantom Menace. W oficjalnym liście rozesłanym do wszystkich redakcji w Polsce zapowiedział, że w razie złamiania tego ustalenia będą wyciągnięte poważne konsekwencje. Niestety, nie wszyscy zastosowali się do tego postulatu (mniejsza z tym - kto). Jesteśmy ciekawi czy w obecnej sytuacji sam Mirage będzie konsekwentny, bo o konsekwencjach łatwo mówić do czasu... aż je trzeba wyciągnąć.No właśnie, ciekawe jakie kary spotkają nieposłuszne redakcje... Swoją drogą kolejna firma Lucasa pokazała swoje dziwactwa. BTW W tym samym numerze SGK, w dziele "Web News" po raz drugi opisano Archiwum :-) Ostatni raz było to w listopadzie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016