strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
”The Complete Visual Dictionary” - zapowiedź
sobota · 22 kwietnia 2006 · 13:15 · Ante Gregu · źródło: starwars.com

W miesiącu pazdziernikau roku 2006 za oceanem wydany zostanie przez wydawnictwo DK kompletny przewodnik obrazkowy po odległej galaktyce, czyli "The Complete Visual Dictionary". Za jego stworzenie odpowiedzialni są David West Reynolds, James Luceno i Ryder Windhamm, którzy aby uczynić to wydawnictwo jak najlepszym, solidnie współpracowało z Industrial Light & Magic oraz z Lucasfilm. W efekcie powstała wspaniała galeria postaci, stworzeń i droidów gwiezdnej sagi.

Prawdę powiedziawszy jest to jednak połączenie czterech słowników obrazkowych plus trochę nowego materiału. Pojawi się tu więcej szczegółów na temat "Zemsty Sithów", m.in. zajrzymy dokładniej na Utapau, Mustafar, dowiemy się może coś więcej o Wojnach Klonów i Rozkazie 66. Słownik jednak nie ograniczy się tylko do tego okresu. Znajdą się tu i informacje o Sojuszu Rebeliantów, imperialnym personelu, zobaczymy całego Sarlacca i przyjrzymy się jeszcze bliżej genialnemu R2-D2.

Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych stronic słownika.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016