strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Hasbro wypuszcza figurkę szturmowca z 501 Legionu! UPDATE
środa · 19 kwietnia 2006 · 22:36 · Mike · źródło: Polish Outpost the 501st Legion

Podczas tegorocznego konwentu San Diego Comic Con będzie do nabycia ekskluzywna figurka szturmowca z 501 Legionu produkcji Hasbro. Na przodzie figurki będzie nadrukowany napis 501st Legion, tak samo jak na materiałowym sztandarze, który będzie wchodził w jej skład.

Póki co, nie znamy projektu opakowania, istotny jest jednak fakt, iż będzie do niego również dołączona specjalna karta kolekcjonerska, wzorowana na tych, które są produkowane przez 501 Legion (można je zobaczyć pod tym adresem). Będzie ją można wyciągnąć bez uszkadzania blistera i na jej miejsce włożyć kartę z własną podobizną.

Figurka szturmowca z "501 Legionu" produkcji Hasbro


Figurka będzie kosztować 15$, a zakupić ją bezpośrednio będzie można tylko w dniach 20-23 lipca 2006 na San Diego Comic Con.


UPDATE:

Znamy już wygląd blistera, w który będzie zapakowana figurka. Widać wyraźnie na jego przodzie po obu stronach logo 501 Legionu, a wewnątrz wspomnianą kartę kolekcjonerską.


Przód blisteraTył blisteraJesteśmy bardzo dumni, iż jako pierwsza organizacja fanowska na świecie, doczekaliśmy się takiego wyróżnienia.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016