strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Rocznicowe spotkanie Bydgoskiego Fanklubu SW
poniedziałekk · 17 kwietnia 2006 · 13:32 · Pafawag · źródło: Long J.B. oraz www.bfsw.for.pl

Dzisiaj, 17.04, mijają dokładnie dwa lata od dnia, w którym w Bydgoszczy po raz pierwszy spotkała się pewna grupka fanów. Ludzie ci, pragnąc stworzyć w swoim mieście nową jakość dla miłośników Gwiezdnej Sagi, utworzyli to, co dziś nazywamy Bydgoskim Fanklubem Star Wars. W ciągu tych dwóch lat grupa osób, należących do fanklubu znacznie się powiększyła - z ośmiu obecnych na pierwszym spotkaniu, do przeszło dwudziestu, które teraz regularnie uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach. Zorganizowaliśmy razem wiele imprez, odbyliśmy wiele wspólnych wyjazdów, przeżyliśmy razem naprawdę sporo. A liczymy na to, że to dopiero początek. Na szczęście wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak zaiste będzie.
Long live, BFSW!

Sam fanklub uczci rocznicę na specjalnym urodzinowym spotkaniu, w sobotę 22 kwietnia, ponieważ z wiadomych powodów, spotykanie się w okresie świątecznym mija się z celem .

Jeśli natomiast połakomicie się na szczegółowe informacje, dotyczące BFSW, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.bfsw.for.pl, a także na nasze forum www.bfsw.fora.pl.
Zapraszamy!
--
Long J.B.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016