strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
31 Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars
środa · 12 kwietnia 2006 · 12:31 · DarkMiagi · źródło: Frau Ceta

31 Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

31 SŚFSW (Spotkania Śląskich Fanów Star Wars) odbędzie się 22 kwietnia w mieście Bielsko-Biała.

Czas i miejsce:
Pub "Nirvana" przy ulicy Cechowej (nr 2 na mapce), a dokładniej mała, zarezerwowana tylko dla nas salka na tyłach (jakby co, pytać barmankę o ostatnią salę). Start między 13-14, w zależności jak kto może przyjechać.
W "Nirvanie" jest możliwość zamówienia jedzenia, ale odradzamy tą opcję :) Jeśli ktoś zgłodnieje, to żaden problem: na tej samej ulicy są trzy pizzerie, bar pierożkowy i jakieś inne knajpki z żarciem, więc możliwości nie zabraknie. My ze swej strony tradycyjnie proponujemy (trzeci już raz :)) pizzerię "Margharita".

Dojazd autem:
z Katowic... jechać na Bielsko:) jadąc cały czas drogą szybkiego ruchu w końcu dojedziecie do Dworca PKP (na mapce jako nr 1) i albo parkujecie w płatnej strefie na ul. Barlickiego (odradzamy:)) albo kierujecie się na jedyny darmowy parking w Bielsku znajdujący się przy Centrum handlowym Sfera (nr 3) - trzeba wjechać w ul. Grażyńskiego.

Pociągi z Katowic:
Osobowy 12:17 (w Bielsku o 13:38).

Trasa przejścia od dworca PKP:Wychodząc przed budynek dworca, ujrzycie postój taksówek. Obracacie się teraz w lewo i idziecie wzdłuż takiej ruchliwej ulicy (ul. 3 Maja). Po chwili droga pójdzie lekko pod górę... Idziecie cały czas prosto, zakrętów nie ma żadnych po drodze. Dochodzicie w końcu do zjazdu prowadzącego w dół i nieco w lewo- jest to ul. Wałowa. I tą drogą właśnie macie się udać; dochodzicie do samego dołu zjazdu i widzicie skrzyżowanie, po lewej macie stację benzynową. Na prawo zaś są dwie niezbyt ruchliwe uliczki, jedna bliższa, druga dalsza. Ta bliższa to Barlickiego i tę omijacie, bo idziecie do tej dalszej.

Jest to ul. Cechowa i to właśnie przy niej mieści się Nirvana; jest mniej więcej w połowie długości całej uliczki, po lewej stronie. Raczej łatwo ją zauważyć, więc znajdziecie bez problemu. Zamieszczamy dokładną mapkę okolicy z zaznaczonymi wszystkimi kluczowymi miejscami.

Atrakcje:
- tworzenie zbiorowego fanfica, oczywiście tematycznie związanego ze Star Wars

Organizatorzy: Bielsko Squad.

Wszelkie pytania możecie zadawać w temacie spotkania na forum SŚFSW, bądź na maila.
Poprzednie raporty można przejrzeć na stronie spotkań SŚFSW.

Zapraszamy!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016