strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Holoprojekcja 6
wtorek · 4 kwietnia 2006 · 17:49 · Merridius

Nowy Polski Sitcom na motywach Star Wars
01.04.2006 Agencja Artystyczna BUTEK FILM zorganizowała w Gorzowie Wielkopolskim, casting do nowego polskiego sitcomu na motywach Gwiezdnej Sagi. Casting odbył się w Gorzowie Wlkp., w kinie Kopernik, a patronat medialny objeła: „Gazeta Lubuska”, telewizja TeleTop, Teatr im. J. Osterwy oraz portal www.gorzow24.pl. W castingu udział wzięły 22 osoby, które przez dwie godziny zmagały się z zadaniami przygotowanymi przez przedstawicieli agencji BUTEK FILM.

Zgromadzona publiczność (według zapowiedzi podczas castingu miał być nagrywany śmiech do serialu) nagradzała uczestników oklaskami i ... śmiechem oczywiście. Podczas prezentacji uczestnicy strzelali z blasterów i dział jonowych, wcielali się w pilotów wszelakich statków i pojazdów (tych sprawnych i nie sprawnych), walczyli na miecze świetlne, wcielali się w ewoków i wookich, naśladowali odgłosy przeróżnych obcych zamieszkujących galaktykę, a wszystko to po to by zagrać w serialu który miał przypominać takie filmy jak: „Czy leci z nami pilot?”, „Kosmiczne jaja”.... miał przypominać, ale tylko miał, bo uczestnicy zapomnieli że 1 kwietnia to dzień żartów, to ... PRIMA APRILIS.

Uczestnicy nie wiedzieli też pod nazwą Agencji Artystycznej BUTEK FILM, ukryli się członkowie Gorzowskiego Stowarzyszenia Miłośników Star Wars-Dagobah... Mamy nadzieję że uczestnicy castingu wybacza nam ten drobny żarcik, bo jak mawiał, dawno, dawno temu .... pewien rycerz Jedi: Śmiech to zdrowie, a przecież zdrowia nigdy dosyć a śmianie się z samych siebie to wielka sztuka, jest.

Cały casting był oczywiście nagrywany, a 25 minutowy reportaż z tego „wydarzenia” będzie można zobaczyć na Konwencie Miłośników Gwiezdnych Wojen który odbędzie się w dniach 14-16.07.2006 w Gorzowie Wielkopolskim (informacje na temat konwentu podamy wkrótce)

Pod tym adresem znajdują się zdjęcia z tego castingu.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016