strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Wiosenny atak humoru
niedziela · 2 kwietnia 2006 · 12:32 · DarkMiagi

1 kwietnia już za nami, pora więc na małe podsumowanie.

Tegoroczne newsowanie prima aprilisowe zakłócił atak hakera F. Rankee'iego, dlatego większość Czytelników z opóźnieniem poczytać mogła o wyprawie przedstawicieli ICO na Skywalker Ranch. Za pomoc w przygotowaniu graficznej strony materiału dziękujemy serdecznie Artooro z BFSW.

News o pierwszych scenach serialu TV rozpracowany został dość szybko. Widoczne na zdjęciach sceny faktycznie pochodzą z teledysku do "Saga Begins" Weird Al Yankovicza.

Okładka do Men of the Empire to oczywiście fotomontaż - połączenie jednej z tapet imperialnych by IG-88 i pewnego projektu graficznego. A sam album, cóż... Może kiedyś.

Nic niestety nie wskazuje na to by w najbliższym czasie powstało rozszerzenie do Empire at War. W celu zmontowania screenów posłużyło foto okrętu Federacji Handlowej znalezione na MODDB.com.

Męskie grono fanów rozczaruje fakt, że Dark Horse nie robi żadnego komiksu z aktorami, a na pewno już nie z aktorkami przedstawionymi w tym newsie.

cdn.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016