strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Serial TV Star Wars - są pierwsze sceny!
sobota · 1 kwietnia 2006 · 10:53 · DarkMiagi · źródło: Millenium Falcon

Popularne forum o tematyce SW, Millenium Falcon, obiegła wczoraj sensacyjna wiadomość - rozpoczęto kręcenie pierwszych scen do pilotowego odcinka gwiezdnowojennego serialu! Strony bezpośrednio zaangażowane w produkcję otrzymały krótki teaser trailer, który prezentuje kilka zmontowanych już scen, jeszcze bez efektów specjalnych. Teaser ten udało się fanom przechwycić, niestety nie udało się go zamieścić w całości (siepacze LucasFilmu czuwają). Trafiliśmy jednak na dwa screenshoty (które, nota bene, szybko z forum zniknęły) trailera, które przedstawiają (SPOILER) sceny najprawdopodobniej z kantyny w Mos Eisley, gdzie ukrywa się jeden z rycerzy Jedi. Zostaje on zdemaskowany i zaatakowany przez jednego z agentów Imperium (koniec spoilera).

   


Prace nad serialem są w bardzo początkowym stadium, trudno więc o bardziej konkretne informacje. Trzymamy jednak rękę na pulsie i gdy tylko się czegoś dowiemy, natychmiast doniesiemy.

O serialu telewizyjnym trwa dyskusja na Holonecie, w tym oto wątku.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016