strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Raport z wycieczki na Rancho Skywalker
sobota · 1 kwietnia 2006 · 00:02 · DarkMiagi

Spieszymy donieść o sensacyjnej wiadomości: na Rancho Skywalker kręcone są dodatkowe sceny do Klasycznej Trylogii, które zawarte zostaną w mającym ukazać się niebawem 6-cio paku Star Wars!

Tę sensacyjną wiadomość rozesłał Rick McCallum, kierując ją do wszystkich większych serwisów zajmujących się tematyką Star Wars. Miło nam donieść, iż Imperial City Online jako jedyne zostało zezwolenie na złamanie ciszy medialnej, a co więcej, otrzymało zaproszenie do Rancho Skywalker, by na własne oczy mogli ocenić postęp prac.

Jako wysłannicy ICO, mieliśmy wraz z Ante Gregu niestety tylko nieco ponad 12 godzin by zwiedzić nowe konstrukcje na Ranchu Skywalker. Stanęliśmy jednak na wysokości zadania, udało się nam bowiem zdobyć (nie bez problemu) fotografię (SPOILER) zaimprowizowanych przedmieść Tatooine (koniec spoilera), gdzie odpoczywała ekipa kaskaderów kręcąca sceny (SPOILER) wyścigu ścigaczy wokół Mos Eisley (koniec spoilera). Będzie to jedna z wielu scen mająca zastąpić (!) niektóre mniej udane sceny w Klasycznej Trylogii.

Nie omieszkaliśmy także zajrzeć do biura samego George'a Lucasa, który oprowadził nas po Ranczu, a nawet zgodził się na okoliczościowe zdjęcie. Widać na nim oryginalny płaszcz Jedi użyty na planie Nowej Nadziei, który miałem przyjemność przywdziać do tego zdjęcia. Ante zaś chciał pozować do zdjęcia w zbroi Vadera, jednakże akurat dzień wcześniej została ona wysłana do pralni chemicznej, gdzie ma zostać odświeżona i odczyszczona przed kręceniem zdjęć do serialu Star Wars. W ramach pocieszenia otrzymał w podarunku koszulkę Revenge of the Sith Limited Edition, która świeci w nocy. Podczas spaceru Lucas opowiedział nam trochę o tym, jak widzi przyszłość filmografii. Uważa on iż już wkrótce ludzie będą mogli bez ograniczeń ściągać nowe filmy z internetu, w związku z czym nasz serwis poczynił pewne przygotowania i za symbolicznego dolara wykupiliśmy prawa do internetowej emisji nowych odcinków Wojen Klonów w dzień po ukazaniu się ich na Hyperspace.Nie zastaliśmy niestety Ricka McCalluma, ale zostawiliśmy mu obiecaną flaszkę Luksusowej, o którą prosił nas w licznych korespondencjach. Nick Gillard zaś zaprosił nas na imprezę dla członków ekipy producenckiej nowego serialu. Bawiliśmy się wyśmienicie! Zaproszonym gościom udostępniano kostiumy, które zostały jeszcze w magazynach LucasFilmu od czasu kręcenia klasycznej trylogii (na zdjęciu Ante w zbroi szturmowca, pierwszy od lewej; ja zaś odpoczywam przy stole z hełmami). Należy wspomnieć że Nick tak bardzo polubił postać - Cina Drallig, którego grał w "Zemście Sithów", iż nawet podczas tańca na parkiecie wykonywał tą samą sekwencję ruchów, jak w scenie filmowej. Ante próbował uwiecznić go na zdjęciu, ale Nick poruszał się zbyt szybko i zamiast niego widać było tylko jedną ciemną plamę. Gdy sam chwyciłem za aparat i postanowiłem pokazać Ante jak powinno robić się zdjęcia, zamiast ciemnej wyszła wielka jasna plama. Gillard szybki jest...Mocno zmęczeni załapaliśmy się ledwo na lot powrotny. Podróż oceniamy zgodnie jako owocną, materiał zaś, który zebraliśmy już wkrótce pojawi się w pełnej formie na łamach ICO. Stay tuned!


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016