strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Przeczytaj fragment ”Władcy dwumyślnych” już dziś!
sobota · 1 kwietnia 2006 · 10:57 · Ante Gregu

Uczucie powróciło: wrażenie desperacji, płonące w Mocy niczym odległa gwiazda, jasne, jaskrawe, kuszace. Jaina Solo zauważyła, że jej spojrzenie błądzi poza iluminatorami statku sądowego, gdzieś daleko, w cętkowanej błękitem próżni otaczającej wolno obracający się cylinder Centrum Więziennego Maxsec Osiem. Tak jak przedtem, to uczucie wydawało się mieć źródło w Nieznanych Regionach, jak wezwanie… do kogo? I kto je wysyłał? Dotknięcie było zbyt subtelne, by to stwierdzić. Jak zwykle.
– Jedi Solo? – Sędzia podeszła bliżej bariery dla świadków. – Czy mam powtórzyć pytanie?Tak oto zaczyna się powieść Troy'a Denninga "Władca dwumyślnych", stanowiąca pierwszy tom "Mroczne gniazdo". Książka ta ukaże się w polskich księgarniach już 25 kwietnia, ale dzięki uprzejmości wydawictwa Amber możecie zapoznać się na naszych łamach z jej częścią już dziś.

Kliknij tutaj, aby pobrać plik (.PDF, 85 KB) z prologiem powieści.

O książce informowaliśmy już wcześniej tutaj. Nową wiadomością jest, że kosztować będzie ona 39,80 zł.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016