strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Kolejne Sith Snapshots
niedziela · 25 grudnia 2005 · 12:56 · anubis · źródło: www.StarWars.com.

Sith Snapshot #110, zatytułowany "Pincer Droid`s Back", przedstawia ociężałego, wyposażonego w kleszcze droida typu IW-37. Model ten, znany też jako Salvager, jest wersją wojskowego podnośnika, przeznaczoną do delikatniejszych operacji załadunku wyposażenia militarnego do myśliwców Rycerzy Jedi. Umieszczone na jego grzbiecie repulsorowe przeciwwagi pomagają droidowi w utrzymaniu równowagi przy dużym obciążeniu. Po niewielkiej modyfikacji oprogramowania IW-37 mogły pełnić funkcję kontrolera ruchu i tankowania pierścieni hipernapędu.

Dział rekwizytów stworzył podręczne urządzenie dla potrzeb roli Anakina. "Jedi Datapad" można obejrzeć tutaj.

"Kiss Me on the Veranda" - przedstawia makietę balkonu w apartamencie Padmé Amidali. Jest to jeden z największych praktycznych modeli, jakie stworzono dla potrzeb "Zemsty Sithów".

C-3PO (Anthony Daniels) w "Epizodzie III" jest wypolerowany i błyszczący jak nigdy dotąd. Powodowało to rozgoryczenie wśród ekipy zdjęciowej i specjalistów od efektów specjalnych, którzy musieli starannie usuwać refleksy odbijające się od lśniącej powłoki droida protokólarnego. "Shining Star" można obejrzeć tutaj.

"Pomarańczowego" żołnierza piechoty oglądaliśmy w tym miejscu. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się "spadochroniarzowi". Sith Snapshot #114, zatytułowany "Utapau Airborne Clone Trooper", przedstawia żołnierza oddziału Parjai, 2 Kompanii Desantowej, 212-tego Batalionu Szturmowego - formacji dowodzonej przez Komandora Cody`ego i Generała Kenobiego. Oddział Parjai, nazwany tak od mandaloriańskiego słowa oznaczającego zwycięstwo, specjalizował się w zrzutach z dużej wysokości na terytorium wroga i wyposażony był w specjalistyczne pancerze i hełmy.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016