strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Wybory Miss Fandomu - finalistki na HoloCzacie - UPDATE
środa · 21 grudnia 2005 · 19:08 · Merridius

UPDATE: Na oficjalnej stronie Obiadków Ćwiartkowych pojawił się już zapis z dzisiejszego spotkania z finalistkami. Przeczytaj koniecznie!

Od kilku tygodni, w każdy czwartkowy wieczór fani SW spotykają się na Obiadkach Ćwiartkowych na HoloCzacie. Te wirtualne meetingi stały się już naszą małą tradycją świecką.

Od wczoraj zaś trwa drugi etap Wyborów Miss Polskiego Fandomu Star Wars, wspólnego konkursu Imperial City Online i Bastionu.

Łącząc te dwa wspaniałe zjawiska mamy przyjemność ogłosić, że specjalnymi gośćmi na jutrzejszych obiadkach będą finalistki naszego konkursu piękności. Więcej o ich kandydaturach przeczytać można tutaj.

Swoją obecność jak dotąd potwierdziły 4 z nich.

Obiadki rozpoczną się o godzinie 20.00. Każdy fan będzie mógł zadać dziewczynom swoje pytania, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy!

Wejdź na HoloChat jeszcze dziś!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016