strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Polish Outpost na łamach Oficjalnej!
środa · 21 grudnia 2005 · 17:53 · Mike · źródło: Polish Outpost

W dniu dzisiejszym na oficjalnej stronie Gwiezdnych wojen pojawił się najnowszy numer dwutygodnika Bantha Tracks Online pod redakcją Mary Franklin.

W artykule pt.: Bantha Tracks: Best of the Year, który traktuje o największych wydarzeniach Star Warsowych 2005 roku, znajduje się także krótka relacja wraz ze zdjęciami z Oficjalnej Premiery Zemsty Sithów na DVD w Poznaniu, która została zorganizowana w głównej mierze przez Polish Outpost.

Należy przy tym podkreślić fakt, iż jest to pierwszy prawdziwy polski akcent na stronie Oficjalnej, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z tego wyróżnienia.

Na stronie tytułowej Bantha Tracks Online umieszczone zostało również zdjęcie TR-1233 Rafała „Rifa” Frąckiewicza z małą Amerykanką, w zajawce z odnośnikiem do wspomnianego artykułu. Co można zobaczyć klikając na obrazek poniżej.


Zdjęcie TR-1233 z małą dziewczynką w najnowszym numerze Bantha Tracks Online


Treść samego artykułu jest następująca:

Mijający rok stanowił dla fanów "gwiezdnej sagi" pełną mocy jazdę bez trzymanki. Podczas Celebration III w Indianapolis 34 tysiące fanów z całego świata, bawiło się sagą nieustannie przez cztery dni i noce. Na konwencie Comic-Con w San Diego odbyły się specjalne panele poświecone Gwiezdnym wojnom. Tematyczne konwenty jak Dragon*Con i Wizard World i niezliczone mniejsze spotkania, gromadziły fanów w miastach i miasteczkach. Premiera Zemsty Sithów na DVD stanowiła nie mniejszą okazję do świętowania. Kostium Dartha Vadera był najlepiej sprzedającym się strojem w okresie Halloween, a fani pierwszy raz mieli okazję, by kupić kostium Księżniczki Lei z pałacu Jabby swoim... pieskom.
Był to rok pełen Gwiezdnych wojen dla każdego z nas, ale nic nie mogło się równać z możliwością obejrzenia Zemsty Sithów na dużym ekranie. Pełni radości otrzymaliśmy kolejne "Lato Gwiezdnymi wojnami", a nie chcąc, by się kończyło, na okrągło oglądaliśmy z przyjaciółmi ostatnią kinową część sagi.
Zarówno będące w przygotowaniu seriale: animowany i aktorski, jak i kolejne książki, komiksy, zabawki, spotkania fanów, sprawią, że jeszcze długo będziemy cieszyć się "gwiezdną sagą". Teraz nadszedł czas, by uspokoić nieco tętno i celebrować najbardziej pamiętne tegoroczne chwile z Gwiezdnymi wojnami, tak jak powinno świętować się w Bantha Tracks - oczami, słowami i z perspektywy nas wszystkich - fanów.

Wszystkich gorąco zachęcamy do przeczytania artykułu w oryginale pod tym adresem. Osoby nie posiadające subskrypcji Hyperspace zapraszamy do zapoznania się z nim po kliknięciu w zdjęcie znajdujące się poniżej.


Polish Outpost w artykule Bantha Tracks: Best of the Year

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016