strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Bydgoskie Spotkanie Świąteczne
sobota · 17 grudnia 2005 · 12:45 · Ante Gregu · źródło: Kosmita

Jak wszyscy wiemy zbliżają się święta. Choinka, karp, świąteczna kolacja, Dziadek Mróz, czy też Świety Mikołaj (jak kto woli), prezenty, śnieg, kłopoty z utrzymaniem sprzętu w stanie używalności w niskich temperaturach, dumnie kroczący AT-AT i lepiej już skończę bo się zaraz zagalopuję i wyjdzie mi opis bitwy o Hoth. A skoro to już wiemy to co dalej? Dalej to można by coś w związku z tym zrobić.

Dlatego oficjalnie ogłaszam, iż Bydgoski Fanklub Star Wars organizuje Spotkanie Świąteczne. Spotykamy się w czwartek(22.12.2005) o godzinie 19-tej w klubie Pod Pegazem. W planach jest dyskusja i opłatek i oczywiście doskonała fanowsko-świąteczna atmosfera oraz część nieoficjalna (czyli to co tygrysy lubią najbardziej). Fani pamiętajcie by się pojawić!

Na zakończenie w imieniu członków Bydgoskiego Fanklubu Star Wars życzę wszystkim fanom i nie tylko fanom (jeśli tacy istnieją to i tak wcześniej czy później się nawrócą) Wesołych i Spokojnych Świąt!MAY THE FORCE BE WITH YOU!!!
Kosmita
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016