strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
”SW III: Revenge of The Sith - Activity Centre” DVD PL - w sprzedaży
czwartek · 15 grudnia 2005 · 17:10 · Rif

Dla przypomnienia – program o którym mowa, to ten sam, który był dołączany do wydania DVD „Zemsty Sithów” w trakcie weekendowej promocji Media Markt.

A teraz oddajemy głos dystrybutorowi na Polskę.

W dniu dzisiejszym za sprawa dystrybucji LEM do polskich sklepów trafił doskonały pomysł na prezent dla fanów świata Star Wars!
,,Star Wars: Episode III Revenge of The Sith - Activity Centre'' DVD PL, bo o nim mowa, to program korzystający z przepastnej skarbnicy świata Star Wars - postaci, miejsc, statków, planet, uzbrojenia, tekstów i wielu innych elementów.

To jedyny taki program, który daje możliwość kreacji i przygotowania oraz wydrukowania własnoręcznie stworzonych publikacji, takich jak: plakaty, ulotki, zaproszenia, kalendarze ze wspaniałymi zdjęciami z filmu, kartek z życzeniami, papeterie, naklejki, znaczki, zakładki do książek, zawieszki na drzwi, nadruki na koszulki i wiele, wiele innych.

Ponadto można tu znaleźć tapety, wygaszacze ekranu, elektroniczne podpisy, skórki do Winamp, pliki muzyczne, filmy, trailery, zdjęcia postaci znanych z ekranizacji sagi.

Ale to jeszcze nie wszystko. W ,,Star Wars: Episode III Revenge of The Sith - Activity Centre'' można sprawdzić swoją wiedzę o Star Wars w quizach, a zręczność i refleks wypróbować podczas mini gier akcji.

Program ,,Star Wars: Episode III Revenge of The Sith – Activity Centre'' DVD w polskiej wersji językowej, w cenie 49,90 zł, jest już dostępny w sprzedaży na terenie Polski. Można zamówić go również za pośrednictwem sklepu internetowego

Zapraszamy!Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016