strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Przegląd prasy
sobota · 29 maja 1999 · 23:29 · Franki

Tomasz Matusik donosi:Jak będziecie w Empikach zajrzyjcie na półkę z gazetami politycznymi. Od tygodnia wyleguje się tam STERN - niemiecka gazeta. Poznacie ją po dużej okładce z motywami z Epizodu I. A w środku sporo dużych zdjęć, miedzy innymi zdjęcia Ann Leibowitz umieszczone wcześniej w "Vanity Fair".

Druga gazeta, na którą trzeba spojrzeć to tygodnik "TIME" z datą 31 maja 1999. Jego cena to 5.95 zł. Okładka to oczywiście zdjęcie z TPM. A w środku: 3 artykuły o TPM ogółem na 12 stronach oraz tzw. kapsułka czasu czyli recenzja Star Wars z "TIME'a" z 30 maja 1977. W artykułach kilka fajnych nowych zdjęć, ciekawe teksty (uwaga, są spoilery!). Artykuły to: "Ready, Set. Glow!" o tym jak powstał TPM, "The Phantom Movie" jeszcze nie czytałem, wiec nie wiem jeszcze o czym oraz "A Galactic Guide" z paroma rzeczami z TPM (miedzy innymi przekrój miecza Darth Maula oraz "Who's Who" w świecie SW uwzględniający nowe postacie. Polecam!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016