strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Wybory Miss Polskiego Fandomu SW - UPDATE
niedziela · 18 grudnia 2005 · 00:10 · Merridius

UPDATE: Przypominamy serdecznie, że termin nadsyłania zgłoszeń upływa dziś o północy. Dostaliśmy już sporo listów za które serdecznie dziękujemy, wiemy jednak, że część fanek jeszcze się nie zgłosiło. Czekamy na was do północy, dziewczyny! Jeśli zaś chodzi o wyniki pierwszego etapu to postaramy się je udostępnić drogim fanom tak szybko jak tylko się da.

Część z was, drodzy czytelnicy, zwłaszcza ci związani z forum HoloNet.pl, pamięta Wybory Miss HoloNetu, które odbyły się jakieś 2 lata temu. Użytkownicy forum wybierali wtedy najpiękniejszą z forumowych aktywistek.

Dziś, wychodząc naprzeciw potrzebom fanów i polskiego fandomu, mamy przyjemność ogłosić, że Imperial City Online we współpracy z Bastionem Polskich Fanów SW organizuje pierwsze w historii Wybory Miss Polskiego Fandomu Star Wars.

W naszym konkursie może wystartować każda fanka - do czego wszystkie z was serdecznie zachęcamy! Jedyne, co musicie zrobić, to przysłać nam na adres miss@starwars.pl zgłoszenie, które składać się musi z:
- 2-3 zdjęć (waszych oczywiście, maksymalny rozmiar nie może przekroczyć 500kb, rozdzielczość nie może być mniejsza niż 640x480);
- waszego nicku fanowskiego oraz imion, nazwiska i ew. adresu korespondencyjnego;
- krótkiej prezentacji waszej osoby, kilka słów o sobie, czemu to właśnie wy macie zostać miss itp.

Wszystkie kandydatury zostaną rozważone przez powołane specjalnie na tę okazje jury w składzie: Merridius, Ante Gregu, Mike, Freedon Nadd, Anor i Otas. Nasza profesjonalna komisja oceni je pod każdym względem i wytypuje kilka najlepszych fanek, które przejdą do drugiego etapu.

W drugiej i ostatniej turze wyboru dokonają sami fani, ale o tym później.

Dla miss i vicemiss przewidziane są fantastyczne nagrody, m.in. od naszego głównego sponsora - sklepu Fanatyk.pl. Szczegóły już wkrótce.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń macie, drogie fanki, do 18 grudnia br. Gorąco zachęcamy!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016