strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Outlander Magazin #3
wtorek · 6 grudnia 2005 · 19:23 · Pafawag

Pewien czas temu na konwencie CorusCon został wydany 3 numer zinu warszawskiego stowarzyszenia fanów SW "Outlander". Teraz specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogli być na CC oraz dla tych, dla których nie starczyło egzemplarzy pisemko ukazało się w wersji elektronicznej.

Tematem przewodnim zinu jest "Shadows of the Empire", zaprezentowane w ośmiu odsłonach oraz szereg artykułów związanych z gośćmi specjalnym konwentu takimi jak Staszek Mąderek (wywiad), Witoldem Jabłoński (wywiad) czy doktora Stanisława Krajskiego (esej Teologia Gwiezdnych wojen - uderz w stół i nożyce się odezwą).
Oprócz tego w stałych działach można przeczytać o fanach z Bydgoszczy i ogólnopolskim meetingu zorganizowanym przez nich w sierpniu tego roku. Swój kącik ma również SW Miniatures. Na koniec jak zwykle krzyżówka.

Zapraszamy do lektury.


Fanzin można pobrać z tego miejsca.

Porozmawiaj na ten temat z innymi fanami w tym miejscu na forum Holonet.pl.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016