strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Premiera ROTS na DVD z udziałem Polish Outpost - King Cross Poznań - relacja z wydarzenia
wtorek · 6 grudnia 2005 · 03:52 · Mike · źródło: Polish Outpost

W minioną sobotę - 3 grudnia - odbyła się ogromna impreza z okazji premiery Zemsty Sithów na DVD, w największym w Polsce Media Markt, znajdującym się w Poznaniu w centrum King Cross. Organizatorami tego wysokiej rangi wydarzenia kulturalnego byli: Imperial Entertainment, Media Markt, oraz Polish Outpost The 501st Legion.

W poznańskiej premierze udział wzięło siedmiu członków Polish Outpost i byli to kolejno: Bartosz "Colonel" Gaj (TK-1409), Michał "Mike" Herok (TK-1410), Rafał "Rif" Frąckiewicz (TD-1233), Adam "Grey" Szary (ID-1426), Maciej "Maska" Skawiński (TK-2791), Sebastian "Shadow" Gołaś (ID-4886) i Adam "Boba Fett" Pluciński (BH-8791). Zachęcali oni w aktywny sposób do zakupu Zemsty Sithów na DVD.Przez kilka godzin, od 12 do 20, fani i pasjonaci gwiezdnej sagi, a także zwykli ludzie mieli niecodzienną okazję zobaczyć na żywo postacie z Gwiezdnych wojen, porozmawiać na temat 501 Legionu, oraz oczywiście zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i przy okazji kupić ROTS na DVD.

Przypadek chciał, że znowu zagościliśmy w Poznaniu. Był to bez wątpienia największy event Polish Outpost, zaraz po Wielkiej Premierze w Kinepolis.

Dziękujemy za świetną zabawę i liczne przybycie, oraz ogromne zainteresowanie 501 Legionem.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii>>, w celu obejrzenia zdjęć z eventu, a także do ściągnięcia krótkiego filmu z zapisem imprezy, którego autorem jest Miagi. Można to uczynić pod tym adresem (.wmp 13.13 MB). Na koniec zachęcamy także do pobrania nowych tapet, z udziałem członków Polish Outpost, oraz do zabrania głosu w dyskusji poświęconej temu wydarzeniu, która toczy się w tym topiku na forum Polish Outpost.

Uruchomiliśmy także specjalną galerię ze zdjęciami osób, które nie były w posiadaniu aparatu podczas trwania imprezy, a teraz dzięki naszemu fotografowi mogą odnaleźć się na zdjęciach, znajdujących się pod tym linkiem.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016