strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Weekend z Zemstą Sithów w Media Markt
piątek · 2 grudnia 2005 · 13:13 · Kielo

Jak donoszą nam Rif i Jedi Grzyb, od dzisiaj przez cały weekend we wszystkich sklepach sieci MediaMarkt dostępny będzie pakiet: Zemsta Sithów na DVD oraz Star Wars: Episode III Revenge of The Sith - Activity Centre DVD PL za rewelacyjną cenę 49.90zł. Dodatkowo przy zakupie pakietu otrzymujemy plakat.

Activity Centre jest to program wydany w polskiej wersji językowej, który umożliwia przygotowanie oraz wydrukowanie plakatów, ulotek, zaproszeń, kalendarzy ze zdjęciami z filmu, kartek z życzeniami, papeterii, naklejek, zakładek do książek, nadruków na koszulki. Na płycie znajdują się również tapety, wygaszacze ekranu, skórki do Winampa, tapety na pulpit, trailery, mini gry.

Dodatkowo, jak informowaliśmy wcześniej wydano ponownie na DVD Klasyczną Trylogię (epizody IV, V, VI) za 149zł (cena w MediaMarkt). Są to te same wersje filmów, co w ostatnim wydaniu, lecz bez płyty z dodatkami.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016