strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Wielka impreza w Media Markt z udziałem Polish Outpost z okazji premiery ”Zemsty Sithów” na DVD
wtorek · 29 listopada 2005 · 22:50 · Mike · źródło: Polish Outpost

Imperial Entertainment, Media Markt i Polish Outpost The 501st Legion serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w wielkiej imprezie z okazji premiery Zemsty Sithów na DVD, która odbędzie się w największym w Polsce Media Markt, znajdującym się w Poznaniu w centrum King Cross.

3 grudnia w godzinach 12.00-20.00 członkowie Polish Outpost The 501st Legion będą wspólnie z Imperial Entertainment i Media Markt promować Zemstę Sithów na DVD, dostępną w tym dniu w niezwykle atrakcyjnej cenie, wynoszącej 49,90 zł. Dodatkowo przy zakupie każdy otrzyma multimedialny program Revenge of the Sith - Activity Centre, oraz plakat Zemsty Sithów.

Będzie to niebywała okazja by zobaczyć na żywo postacie z Gwiezdnych wojen, w profesjonalnych kostiumach. Można będzie zrobić sobie z nimi zdjęcie i porozmawiać na temat organizacji.

Polish Outpost jest częścią międzynarodowej organizacji - Legionu 501st zrzeszającego ponad 3000 fanów Star Wars z 30 krajów, którzy posiadają autentyczne zbroje i kostiumy Star Wars. 501st jest jedyną organizacją fanowską na świecie, której członkiem jest sam George Lucas.


Imperial Entertainment, Media Markt i Polish Outpost The 501st Legion zapraszają 3 grudnia w godzinach 12.00-20.00 do centrum King Cross na ul. Bukowskiej 156 w Poznaniu, do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016