strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Plan wydawniczy Amberu na rok 2006
czwartek · 24 listopada 2005 · 15:41 · Ante Gregu · źródło: Wydawnictwo Amber

Amber w 2006 roku obdarzy nas kolejnymi książkami z serii "Star Wars". Jednakże będzie ich mniej niż w roku obecnym, bo tylko cztery.

W marcu powinniśmy się spodziewać ostatniego tomu Nowej Ery Jedi - "The Unifying Force" Jamesa Luceno, którego to tłumaczeniem już zajmuje się pan Andrzej Syrzycki. Po niej doczekamy się wydania trylogii Dark Nest, której to akcja toczy się już po NEJ, a jej autorem jest Troy Denning. Pierwszy tom, zatytułowany "The Joiner King", ukaże się w maju, następnie "The Unseen Queen" we wrzesniau, a w listopadzie ostatni, "The Swarm War". Nie wiemy jeszcze kto będzie zajmował sie ich tłumaczeniem.

Przypominam, że już od jakiegoś czasu w Czytelni możecie znaleźć recenzję powieści "The Joiner King", napisaną oczywiście przez Droida.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016