strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Wspólny event LEM i Polish Outpost na targach Warsaw Game Show
poniedziałekk · 21 listopada 2005 · 18:00 · Mike · źródło: Polish Outpost

W dniach 26-27 listopada 2005 roku odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce targów gier komputerowych - Warsaw Game Show 2005 w hali EXPO XXI. Wśród wystawców jest oczywiście firma LEM, wyłączny dystrybutor na terenie Polski gier z serii Star Wars. W sobotę 26 listopada w godzinach 11.30-17.30 na stoisku LEM gościć będzie Polish Outpost The 501st Legion w czteroosobowym składzie: dwóch imperialnych szturmowców, imperialny gwardzista i imperialny oficer.

Polish Outpost The 501st Legion razem z LEM będzie promować gry z serii Star Wars, a przede wszystkim najnowszy tytuł z LucasArts ,,Star Wars Battlefront II’’, którego fabuła w większości poświęcona jest właśnie słynnemu 501 Legionowi.

Będzie to niebywała okazja by zobaczyć na żywo postacie z Gwiezdnych wojen, w profesjonalnych kostiumach. Można będzie zrobić sobie z nimi zdjęcie i porozmawiać na temat organizacji.

Polish Outpost jest częścią międzynarodowej organizacji - Legionu 501st zrzeszającego ponad 3000 fanów Star Wars z 30 krajów, którzy posiadają autentyczne zbroje i kostiumy Star Wars. 501st jest jedyną organizacją fanowską na świecie, której członkiem jest sam George Lucas.

Polish Outpost The 501st Legion i LEM zapraszają do na targi WGS, w dniach 26 i 27 listopada, w godzinach 10-19.00 do Warszawskiego Centrum EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, w Warszawie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016