strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Więcej szczegółów o ”Betrayal”
wtorek · 15 listopada 2005 · 12:41 · Ante Gregu · źródło: starwars.com

Pisaliśmy już o fabule i zaprezentowaliśmy pierwszą wersję okładki do najnowszej książki Aarona Allstona "Betrayal". Dziś poznaliśmy jej ostateczny wygląd i więcej szczegółów na temat opowiadanej w niej historii.

Brutalną zasadzką kończy się misja odkrycia nielegalnej fabryki amunicji na planecie Adumar, a Jacen Solo i Ben Skywalker cudem uchodzą z życiem. Jest to sygnał alarmowy, że iskry niepokoju w galaktyce mogą przerodzić w poważniejszą rebelię. Rządy wielu światów są oburzone ścisłymi regulacjami Galaktycznego Sojuszu, a wysiłki dyplomatyczne mające zapewnić ich uległość i podporządkowanie zawodzą. Obawiając się najgorszego Sojusz przygotowuje wyprzedzający pokaz siły militarnej, który ma przywrócić do posłuszeństwa buntownicze światy zanim wybuchnie konflikt. Celem tego pokazu ma być Korelia, znana ze znacznej niezależności i buntowniczego ducha, które to cechy uczyniły jej najsławniejszego syna, Hana Solo, legendą.

Sympatyzujący z buntownikami Jacen Solo jest zmuszony, poprzez bycie Jedi i więzi z Mistrzem Lukiem Skywalkerem, do opowiedzenia się po stronie Galaktycznego Sojuszu. Gdy Korelianie przeprowadzają kontratak, pokaz siły Sojuszu i tajna misja unieszkodliwienia Stacji Centerpoint przeradzają się w zbrojną walkę. Przed wieloma światami staje widmo kolejnej wielkiej wojny, a Sojusz obawia się przekształcenia w nowe Imperium. Mimo dalszych rozmów dyplomatycznych, tajemnicze akty zdrady i sabotażu grożą przywróceniu pokoju.

Aby znaleźć ich źródło Jacen podąża szlakiem zagadkowych wskazówek, aż do mrocznego spotkania, które przyniesie wiele szokujących informacji... Tymczasem Luke ma jeszcze poważniejszy problem: wizje postaci, której siła w Mocy i bezwzględność przypominają mu Vadera - śmiertelnego wroga, który atakuje niczym mroczny duch w misji zagłady. Przedstawiciel zła, jeśli wizje Luke okażą się prawdziwe, przyniesie nieopisany ból Mistrzowi Jedi... i całej Galaktyce.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016