strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
CorusCon 2005 okiem i piórem ICO squadu - UPDATE 4
piątek · 18 listopada 2005 · 10:27 · Franki

UPDATE 4: CorusCon rozpoczął się równo tydzień temu. Mimo iż zamieściliśmy na ICO relacje już trzech redaktorów, to chcemy pobić rekord i uraczyć was kolejnym raportem! Tym razem starego konwentowego wyjadacza w osobie Rifa. Zapraszamy do lektury.

Wkrótce zapodamy również kolejne zdjęcia Frankiego, które - obserwując reakcje na Holonecie - cieszą się dużym uznaniem (za co autor skromnie dziękuje).

UPDATE 3: Zdjęcia! "Trochę" inne niż te, które mieliście już okazję oglądać tu i ówdzie. Enjoy!

UPDATE 2: Nie przestajemy bombardować was relacjami z CorusConu. Kolejną dawką wrażeń dzieli się tym razem Miagi. Czek dis ałt.

UPDATE (Merridius): Na stronie pojawiła się krótka relacja wybełkotana przez Merridiusa, złapać możecie ją w tym samym miejscu co tą napisaną przez Frankiego, czyli tu.

Zapraszam do zapoznania się z pierwszą i jak najbardziej nieobiektywną relacją z CorusConu 2005 w wykonaniu Frankiego. Reszta ICO squadu już szykuje swoje raporty, więc spodziewajcie się ich już wkrótce. Podobnie jak zdjęć.

Tymczasem wrażeniami na gorąco możemy podzielić się w tym wątku na Holonecie. Zapraszamy.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016