strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Zbroja ze studia Shepperton już w sprzedaży!
środa · 9 listopada 2005 · 20:04 · Mike · źródło: Polish Outpost

W końcu doczekaliśmy się wypuszczenia przez studio Shepperton autentycznej zbroi szturmowca z ANH, zgodnej w 100% z filmowym oryginałem. Do jej produkcji zostały wykorzystane te same formy co w roku 1976.

Zbroja, tak jak w przypadku hełmu Battle Spec, została wykonana z twardego akrylu pokrytego warstwą ABS, w związku z czym idealnie nadaje się do noszenia, gdyż jest bardzo wytrzymała.
Co ważniejsze, zbroja ma identyczny odcień plastiku, co trzy różne hełmy szturmowców, dostępne w SDS: Stunt, Hero lub Battle-Spec. Tylko od zainteresowanego zależy, który wybierze, chociaż osobiście doradzamy zakup hełmu Stunt lub też Battle-Spec.

Do tej pory jedyną zbroją, będącą praktycznie w użyciu, była zbroja F/X. Nie jest ona niestety aż tak bliska oryginałowi, a jej największą bolączką był hełm, większy o 10% od oryginału. Z tego właśnie powodu szturmowcy z Polish Outpost wymienili hełmy F/X na Stunt, dokonując tym samym swoistej fuzji, o której pisaliśmy w tym miejscu. Same hełmy znakomicie pasują do reszty, zwłaszcza pod względem odcienia.

Jednak w obecnej sytuacji, gdy w końcu mamy możliwość zakupienia autentycznej zbroi szturmowca, jest bardziej niż pewne, iż się w nią wkrótce zaopatrzymy, rezygnując tym samym ze zbroi F/X.

Zbroja z Shepperton Design Studio przychodzi w całości złożona i nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji. Wystarczy ją tylko nałożyć. Przystosowana jest ona dla osób mieszczących się w przedziale 1.67-1.87m.
Aby się w nią zaopatrzyć, będzie trzeba wydać 1080$, dodając do tego koszty wysyłki. Dla jednych może się to wydawać dość sporą ceną, jednak należy podkreślić, iż spodziewaliśmy się, że kwota może być nawet dwa razy wyższa. Zamówienie na zbroje można złożyć pod tym adresem, natomiast jej dokładne zdjęcia znajdują się w tym miejscu.

Reasumując, jest to najlepsza zbroja dostępna na rynku, gdyż identyczna z oryginałem. Trudno ją nawet nazwać repliką, skoro jest to kontynuacja produkcji. Zobaczymy czym jeszcze Andrew Ainsworth nas zaskoczy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji, która toczy się na forum Polish Outpost w tym temacie.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016