strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Sith Snapshots 86, 87, 88
sobota · 5 listopada 2005 · 12:26 · anubis · źródło: www.StarWars.com.

Na oficjalnej pojawiły się kolejne zdjęcia z serii "Sith Snapshots":

Snapshot #86 - "Bail`s Office Space", przedstawia nam wnętrze biura Senatora Baila Organy. To właśnie w tym pomieszczeniu odbyło się spotkanie senatorów: Organy, Mon Mothmy, Fanga Zara, Terr Taneel i Giddeana Danu, na którym zastanawiali się nad formą sprzeciwu wobec wzrostu uprawnień i władzy Najwyższego Kanclerza. Sceny w biurze Organy zostały wycięte z filmu, lecz znajdą się w dodatku do "Zemsty Sithów" na DVD.

Snapshot #87: Na zdjęciu widzimy pewne dobrze znane nam małżeństwo. Padmé Amidala (Natalie Portman) prosi swojego męża - Anakina Skywalkera (Hayden Christensen), aby ten zasugerował Najwyższemu Kanclerzowi zaprzestanie walk i wznowienie rozmów dyplomatycznych.

Fotkę zatytułowaną "Diplomatic Resolution" można zobaczyć tutaj.

W miarę trwania Wojen klonów wzmagało się zróżnicowanie wewnątrz Wielkiej Armii Republiki. Żołnierze klony stawali się coraz bardziej wyspecjalizowani, a wygląd poszczególnych oddziałów zmieniał się w zależności od typu misji, do jakich były przydzielane. Jedną z najbardziej uniwersalnych formacji byli budzący strach Galaktyczni Marines - dowodzeni przez Generała Ki-Adi Mundi i komandora Bacarę. Żołnierze tej jednostki byli szkoleni zarówno do walk naziemnych, do walk w przestrzeni, jak i do starć w warunkach zerowej grawitacji. Wszelkie prototypy wyposażenia i uzbrojenia trafiały na próby polowe właśnie do tych oddziałów.

Jednego z Galactic Marines można ujrzeć na snapshocie zatytułowanym "The Few, The Proud".
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016