strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Narysuj Shaak Ti
piątek · 4 listopada 2005 · 13:20 · anubis · źródło: www.StarWars.com.

Na oficjalnej, w sekcji "Nauka rysowania" pojawiła się kolejna lekcja. Tym razem możesz podjąć próbę narysowania wizerunku Mistrzyni Jedi z Shili - Shaak Ti. Egzotyczny wygląd i umiejętność eleganckiego władania mieczem świetlnym spowodowały, że wspomniana kobieta rasy Togruta utkwiła w pamięci wielu z nas. Mogliśmy ją ujrzeć między innymi w "Ataku klonów" - podczas bitwy na Arenie, na Geonosis i w animowanej serii "Clone Wars", gdzie wespół z Mistrzami Jedi Roronem Corobbem i Foulem Moudamą broniła Najwyższego Kanclerza Palpatine przed Generałem Grievousem.

Jeśli zamierzasz narysować Shaak Ti, to nie pozostaje ci nic innego, jak chwycić kartkę i ołówek i zajrzeć tutaj. Ilustratorka Cynthia Cummens wyjaśnia tam, jak w prosty sposób narysować Jedi z Shili.

Życzymy wszystkim dobrej zabawy i udanego rysunku.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016