strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Zwiastuny programu Apprentice - Update
czwartek · 3 listopada 2005 · 09:50 · Rif

W sieci NBC 10 listopada wyemitowany zostanie program Donalda Trumpa „Apprentice”.
Cóż, programu z pewnością nie obejrzymy, ale za to oficjalna zaprezentowała cztery milutkie jego zwiastuny. Poniżej znajdziecie linki.

Style (6,55 MB)

Fired (5,8 MB)

Blame Game (7,19 MB)

Death Star (4,87 MB)

Update na podstawie opisu z „osiołka”: The Apprentice to reality show, testujący uczestników w technikach sztuki przetrwania w korporacyjnej dżungli Nowego Jorku. W ciągu 15 odcinków jeden z zawodników będzie miał szansę zostać osobistym uczniem/praktykantem legendarnego potentata Donalda Trumpa. To on i jego firma The Trump Organization są centrum programu. W każdym odcinku uczestnicy podzieleni na dwie drużyny muszą wykonać zlecenia, które daje im Trump. Zadania są różnorodne - sprzedaż lemoniady na ulicach Nowego Jorku, wynajem domów, prowadzenie restauracji, zaprojektowanie kampanii reklamowej itp. Drużyna, której się nie powiedzie i przyniesie mniejszy profit musi spotkać "Mistrza" w Sali Konferencyjnej gdzie jedna osoba zostanie zwolniona.
To właśnie te zasady po części zostały pokazane w zwiastunach. Zapowiadany odcinek oczywiście będzie pełen klimatu „Gwiezdnych wojen” i postaramy się wskazać na niego namiary, gdy tylko ktoś życzliwy zarzuci go na sieć.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016