strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Battle Spec (Stunt) - nowy hełm ze studia Shepperton
środa · 14 wrzesnia 2005 · 16:01 · Mike · źródło: Polish Outpost

Chyba nikt się nie spodziewał, że po sukcesie jaki odniosła kolekcjonerska wersja hełmu Stunt ze studia Shepperton (firmy, która 30 lat temu dostarczała hełmy na plan pierwszych Gwiezdnych Wojen - "Star Wars - A New Hope"), Andrew Ainsworth zdecyduje się wypuścić na rynek drugą wersję hełmu – Battle Spec (Stunt), tym razem jest ona skierowana do szerszej grupy odbiorców, nie tylko kolekcjonerów. Należy przy tym podkreślić, że jest ona praktycznie identyczna z pierwowzorem.Obie wersje różnią się od siebie tym, że ta najnowsza nie ma unikatowego numeru, podstawki, a detale nie są ręcznie malowane. Jednak w zamian otrzymujemy hełm za o wiele bardziej rozsądną cenę, gdyż jest ona niższa praktycznie o połowę (!!!) i wynosi 450 $ + koszty wysyłki.

Battle Spec został wykonany z twardego akrylu o grubości 2 mm, pokrytego warstwą ABS, dzięki czemu sam hełm jest znacznie bardziej wytrzymały, a co za tym idzie, idealnie nadaje się na konwenty.

Nowy hełm, tak jak poprzednik, jest asymetryczny, a do jego stworzenia wykorzystano oryginale formy, które były używane 30 lat temu.Więcej zdjęć nowego produktu z Shepperton Design Studios można zobaczyć w tym miejscu, osoby zainteresowane jego zamówieniem mogą to uczynić pod tym adresem.

Po wypuszczeniu na rynek hełmu Battle Spec (Stunt) można niewątpliwie stwierdzić, że mimo wcześniejszych zapowiedzi, produkcja hełmów jest w dalszym ciągu kontynuowana, a sama firma ma się całkiem nieźle.


Na temat tej unikatowej repliki można porozmawiać w tym miejscu na Forum Polish Outpost.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016