strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Konkurs kryptyczny!
środa · 7 wrzesnia 2005 · 09:50 · NLoriel · źródło: Darth Azathoth na Holonecie

Twórcy głośnej "Krypty" nie próżnują, oferując nam kolejną porcję atrakcji... Oto oficjalna informacja o konkursie związanym z tym wiekopomnym fan-filmem, ogłoszona przez jednego z Twórców na Holonecie:


>>> UWAGA KONKURS!!!!!!!!!!!!!!!! <<<

Twórcy głośnego w ostatnich tygodniach filmu "Krypta" zapraszają fanów i anty-fanów swojej produkcji do udziału w konkursie związanym z filmem!

Zasady są proste:
1) Konkurs składa się z 3 zadań do wyboru
2) Można wziąć udział w dowolnej liczbie zadań, od 1 do 3
3) Każde zadanie jest oceniane osobno
4) W każdym z zadań przyznajemy trzy jednakowe nagrody - dla 3 najlepszych zgłoszeń (w sumie 9 nagród na cały konkurs)
5) Zgłoszenia są oceniane subiektywnie przez Dark Side Films z naszej dobrej woli, więc nie przyjmujemy żadnych reklamacji
6) Zgłoszenia mogą (ale nie muszą) być opublikowane przez DSF na stronach WWW, forumach itd., a także na oficjlanym DVD z filmem
7) Nadsyłają zgłoszenie podajcie swoje imię, nazwisko i adres, na który mamy wysłać ewentualnie nagrodę. Podajcie również nicka, którym mamy podpisać Wasze zgłoszenie w wypadku umieszczenia go na WWW lub DVD.
8 ) Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres darthazathoth@go2.pl do dnia 30 wrzesnia 2005.

Nagrodami są PŁYTY DVD "KRYPTA - WYDANIE KOLEKCJONERSKIE" z autografami twórców. Uwaga: ponieważ materialy do DVD są cały czas w produkcji, nie podajemy daty wysyłki nagrody. Prawdopodobnie będzie to pazdziernika br.
Na płycie znajdą się:
- Film
- Trailery
- Teledyski
- Galerie
- Wersje językowe filmu: polskie napisy, polski lektor, angielskie napisy
- Inne niespodzianki.

Zadania konkursowe:

1) Impresja graficzna "Krypta i ja"
Film "Star Wars: Krypta" jako kluczowe wydarzenie w moim życiu fana. Oddaj w formie graficznej swoje odczucia związane z oczekiwaniem i premierą filmu. Przyjmujemy tu wszystkie prace w dowolnej technice (fotografia, rysunek, malarstwo, kolaż, obrazek w MS Paint), które dotrą do nas w postaci jpg (max.400kb)

2) Moja wymarzona fabuła "Krypty"
Wielu fanów wiązało wielkie nadzieje z premierą filmu "Star Wars: Krypta". Jakiej fabuły filmu spodziewałeś się na podstawie prezentowanych przez twórców materiałów? Puść wodze fantazji wspierając się trailerami A i B oraz Krypta Selectami.

3) Błędy w sztuce filmowej
Uważni widzowie czasami dostrzegają w "Krypcie Exara Kuna" błędy filmowe. Niektórym wydaje się, że widzą w tle przypadkowe postacie i przedmioty, inni mają wątpliwości co do montażu i doboru muzyki. Odnajdź i wypisz jak najwięcej błędów widocznych w filmie.

Życzymy powodzenia!


Na wszelki wypadek redakcja ICO zastrzega, że Imperial City Online nie jest organizatorem ani współorganizatorem w/w Konkursu, a wszelkie ewentualne reklamacje i pogróżki należy kierować bezpośrednio do Organizatorów.
Można go też jak zwykle skomentować na Holonecie (który ostatnio działa sprawnie).
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016