strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Umierająca Republika w pazdziernikaowych komiksach
wtorek · 6 wrzesnia 2005 · 20:07 · Merridius · źródło: Dark Horse Comics

Już jutro ma pojawić się kolejny komiks z serii Empire, zaś jej wydawca, Dark Horse Comics, ujawnia już część swoich planów na pazdziernika, oraz początek listopada.


Star Wars: Republic #79

Po wydarzeniach z Epizodu III Jedi na przeciwległych krańcach galaktyki próbują pogodzić się ze zmianami jakie zaszły w ich świecie. Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku i wydaje się, że jedyna szansa na przeżycie to odnaleźć innych Jedi i połączyć siły. Czasem jednak to, co pozornie mądre, może prowadzić do niechcianych konsekwencji, tak jak w przypadku próby przedarcia się do Świątynii Jedi na Coruscant. Pozostałości Republiki postawią swój pierwszy krok ku "mrocznym czasom Imperium"... już 5 pazdziernikaa.


Star Wars: Republic #80

Galaktyka nie jest dla Jedi tym czym kiedyś. Po zlikwidowaniu Zakonu nastały mroczne czasy. Każdy Jedi musi zdecydować o swoim losie. Czy pozostać wiernym dawnym ideałom i zawierzyć woli Mocy, czy też ponad wyznawane wartości przedłożyć własne życie? Bez względu na podjętą decyzję czeka ich wiele niebezpieczeństw... Kolejne stadium "mrocznych czasów" już 19 pazdziernikaa...


Star Wars: Empire #37
The Wrong Side of the War część 2
i 3 (z 5)


Na Kalist IV rozterek porucznika Janka Sunburna ciąg dalszy... tym czasem rebelianci infiltrują imperialną bazę.... 5 i 12 pazdziernikaa.


Star Wars: Republic #81
The Hidden Enemy część 1 (z 3)


Pierwszy z trzech "republików" przedstawiający nieopowiedziane dotąd aspekty "Zemsty Sithów". W odpowiedzi na atak Separatysów na Kashyyyk przybywają armie klonów dowodzonych przez Luminarę Unduli i Quinlana Vosa. Jednak za bitwą o świat Wookiech kryje się coś więcej, o czym nie wiedzą nawet Jedi... dowiedzą się dopiero drugiego listopada, a my wraz z nimi.

Wielbicieli komiksów namawiam do obserwowania Imperial City Online, już wkrótce kolejne zapowiedzi prosto od Dark Horse.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016