strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
''Proroctwo naznaczenia'' - nowy polski fanfilm
czwartek · 1 wrzesnia 2005 · 15:09 · Merridius


Witam,
Mam przyjemność ogłosić powstanie niezależnej wytwórni filmowej Bright Light Productions, która realizuje projekt pod hasłem fanfilmu z „Gwiezdnych wojen”. Po ponad dwóch latach pracy zdecydowaliśmy, że nadszedł odpowiedni moment by wystartować. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej oficjalnej strony, która będzie często aktualizowana o nowe
informacje, zdjęcia, w przyszłości także materiały multimedialne i coraz to nowe projekty filmowe. Posiadamy również własne forum, gdzie już teraz można wypowiadać się o najnowszym projekcie. Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie przypadnie wam do gustu i tym samym zyska grono wiernych fanów. Poniżej podaję linki do strony i forum:

Oficjalna strona BLP
Oficjalne forum BLP

Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszych stron.

Xan


Czy czeka nas kolejne dzieło pokroju "Krypty" i "E13"? A może twórcy staną na wysokości zadania i stworzą pierwszy profesjonalny polski fanfilm? Na pewno nadzieje będą spore, ale fani zawiedli się już nie raz. Jak będzie przy okazji tej produkcji? Pozostaje nam wszystkim jedynie czekać i obserwować stronę BLP.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016