strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Empire #34-35 i Republic #78
niedziela · 21 sierpnia 2005 · 21:54 · Merridius · źródło: Dark Horse Comics

Kolejne komiksowe wieści od Dark Horse'a:

Empire #34

Po raz kolejny na Jabiim dochodzi do katastrofy spowodowanej człowiekiem o nazwisku Skywalker. Kiedyś był to Anakin Skywalker, dziś jego syn, Luke, przez swoją obecność ściąga na tą małą planetę uwagę samego Dartha Vadera. Młody Skywalker staje przed dramatycznym wyborem, którego konsekwencje poniesie nie tylko on... To wszystko już 7 wrzesnia... w USA.

Empire #35

Informacje, uzyskane od rebelianta pochwyconego na Jabiim, naprowadzają Dartha Vadera na trop floty Sojuszu. Cała nadzieja rebelii w jednym, fanatycznie oddanym sprawie człowieku... Więcej 14 wrzesnia.

Republic #78

Imperator Palpatine zwołuje najlepszych i najbardziej oddanych oficerów, którym przedstawia swoją nową prawą rękę, Dartha Vadera. Jednak plany dotyczące nowego Imperium nie przypadają każdemu do gustu, jeden z nich postanawia zdezerterować. Lecz jakie ma szanse, gdy rusza za nim sam Mroczny Lord.... Również 14 wrzesnia.Wszystkie po 32 stron w kolorze, cena 2,99 dolarów.

Tylko czekać na następne zapowiedzi...Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016