strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Dziękujemy Ci Katie za wszystko...
sobota · 13 sierpnia 2005 · 01:01 · Mike · źródło: Polish Outpost

We wtorek, 9 sierpnia o godzinie 17:20, zakończyła się wielomiesięczna walka Katie Johnson z chorobą.

Polish Outpost składa najszczersze wyrazy współczucia rodzicom Katie - Katie i Albinowi Johnson.

Katie i jej walka z rakiem mózgu stały się inspiracją dla wielu na całym świecie. Przez te parę miesięcy, ta 7 letnia dziewczynka była oczkiem w głowie całego Legionu, oraz fanów Star Wars na całym świecie. Modliliśmy się za nią i ją wspieraliśmy.

Losy Katie można było przez ten cały czas śledzić na stronie - forkatie.org. Kiedy Katie walczyła z chorobą były momenty, gdy można było zaobserwować wyraźną poprawę i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze. Jednak 2 miesiące temu doszło do gwałtownego nawrotu choroby, lekarze orzekli, iż medycyna nie jest już w stanie pomóc i jedyne co można zrobić w tym momencie to się modlić.Katie Johnson, 5 lipca, stała się najmłodszym Honorowym Członkiem organizacji, doczekała się także swojej własnej kolekcjonerskiej karty, wydanej przez 501 Legion, która jest widoczna w tym miejscu.

Podczas premiery Zemsty Sithów w Japonii, sam George Lucas oraz Hayden Christensen, wraz z Japońskim Garnizonem, życzyli Katie szybkiego powrotu do zdrowia. Przekaz można obejrzeć pod tym adresem.

Niestety los chciał, że stało się inaczej. Katie znajduję się już na tym drugim, lepszym świecie, jednak na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Gorąco zachęcamy do ściągnięcia kilkuminutowego pokazu zdjęć, poświęconego pamięci Katie Johnson, który ukazuję także jej walkę z chorobą.

http://www.wizzer.org/video/Katie.wmv
http://mg501.com/garrisoninfo/Katie.wmv
http://www.ga501st.com/movies/Katie.wmv
http://www.thx1138.jp/video/Katie.wmv

Dziękujemy Ci Katie za wszystko...
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016