strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Koniec hełmów z Shepperton Design Studios?
środa · 29 czerwca 2005 · 14:57 · Mike · źródło: Polish Outpost

Czarne chmury zawisły nad firmą Shepperton Design Studios, która 30 lat temu dostarczała hełmy na plan pierwszych Gwiezdnych wojen - "Star Wars - A New Hope". Obecnie kontynuuje produkcje hełmów szturmowców i pilotów TIE, jednak już niedługo może się okazać, iż będzie musiała ją zawiesić, gdyż George Lucas zamierza wytoczyć proces studiu.

Zdaniem reżysera Gwiezdnych wojen, SDS nie ma praw do produkcji i sprzedaży hełmów mimo, że 30 lat temu studio dostarczyło mu na plan filmowy około 20 sztuk hełmów, każdy w cenie 35 £.Andrew Ainsworth zapowiada, że na razie produkcja będzie kontynuowana, ale podejrzewa, iż zostanie ona wstrzymana, gdy tylko ruszy proces.

Należy nadmienić, iż hełmy z SDS cieszą się niesamowitym zainteresowaniem i nie ma się czemu dziwić, gdyż są po prostu najlepsze na świecie.

W świetle obecnych wydarzeń, wszystkie osoby, planujące zakup hełmu z SDS, zachęcamy do uczynienia tego jak najszybciej pod tym adresem.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016