strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Witamy na nowym serwerze
piątek · 10 czerwca 2005 · 10:08 · Franki

Jeśli czytacie te słowa, oznacza to, że udało się szczęśliwie przenieść ICO na nowy serwer. Holo zostanie uruchomione już wkrótce.

Ciepły zakątek na serwerze sponsoruje firma Newcomo, której w tej chwili przyjaźnie machamy dłonią za okazaną pomoc :-) Człowiekiem, który zainteresował się naszym losem i bezpośrednio przyczynił się do przeprowadzki był Glujo a.k.a. Znany Amerykański Webmaster Glujo a.k.a. Znany Indyjski Webmaster Gunilopa a.k.a. Największy Fan Poznańskiego Fandomu Star Wars. Jego wartość rynkowa oscyluje obecnie wokół 5 tysięcy złotych. Znacie go zapewne z takich produkcji jak Starwarsy oraz innych, których nazw nawet nie wymienię.

W tym miejscu nie możemy nie podziękować firmie Attu, dzielnie znoszącej nasze zachcianki przez kawał czasu. Szczególne podziękowania należą się Zwyrodniałemu Adminowi, który – gdyby tylko czas mu na to pozwolił - chętnie odwiedziłby wszystkich czytelników ICO, aby zademonstrować dokładną obsługę miecza świetlnego oraz jego nietypowe zastosowania.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich, dzięki którym Imperial City Online i Holonet mogą funkcjonować.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016