strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Spotkanie fanów Star Wars w Bydgoszczy
czwartek · 2 czerwca 2005 · 13:46 · Ante Gregu

Witam!
Mam do przekazania informację dla fanów z Bydgoszczy, którzy chcieliby uczestniczyć w kolejnym spotkaniu Bydgoskiego Fanklubu SW.

Ponieważ ostatnio, dzięki premierze ROTS, mamy czasy niezwykłe, również kolejne spotkanie fanklubu będzie nieco inne niż wszystkie. Rozpocznie się ono w sobotę, 4 czerwca, o godzinie 16:00, lecz nie tradycyjnie - na Barce - tylko przed Multikinem. Tam postanowimy, co dalej. Część z nas uda się na seans ROTS, który rozpocznie się o 17:15, częśc na Barkę Jabby, ale spotkanie, tak czy inaczej, odbędzie się, jak zawsze, tylko rozpocznie się w innym miejscu i będzie miało ciekawszy przebieg.
Pozdrawiam,
Long J.B.


Przypominam też, że 11 czerwca bydgoscy fani organizują też IV Meeting Filmowy, na temat o którym możecie dowiedzieć się coś więcej tutaj.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016