strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Recenzenckie zaległości
wtorek · 31 maja 2005 · 16:14 · Rif

Przed premiera „Zemsty Sithów” trochę przysnęliśmy, ale pora brać się do roboty. Oto przedstawiamy kolejne recenzje świeżych amerykańskich komiksów poszczególnych serii Star Wars.

Clone Wars Adventures vol. 3 - Wojny Klonów stylizowane na animowane w komiksie, po raz trzeci i nieostatni. (Szósty miesiąc wojny).

Generał Grievous w drugiej części mini-serii z sobą w tytule wykazuje się myśleniem skuteczniejszym niż w filmowej „zemście”. (24 miesiąc wojny).

Obsession, zeszyt 5 - na pięć miesięcy przed „Zemstą Sithów” wojownicy obu stron zjechali na Boz Pity bynajmniej nie na piknik. Zakończenie niezłej mini-serii wydawanej w Polsce przez Mandragorę.

Empire #29 a w nim pierwsza część opowieści o… Jabiim. Na planetę, na której przed wielu laty młody Anakin Skywalker nie popisał się bystrością, przybywa jego syn Luke. (osiem miesięcy po Nowej nadziei).

Star Wars Tales #22 przedstawia trzy kanoniczne opowieści z różnych epok świata Star Wars.

Przy okazji nie wszyscy może jeszcze wiedzą, ale od kilku dni w księgarniach, w salonach prasowych i co lepszych kioskach nabyć można dwa nowe komiksy wydane przez Mandragorę. Ukazał się drugi zeszyt mini-serii Obsesja i 67 zeszyt serii Republika (najgorszy z całej serii, a do tego tłumacz z bliżej sobie znanych powodów kanonierkę przechrzcił na... szturmowca). Oba komiksy kosztują po 5 złotych.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016