strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Koniec PFKSW
niedziela · 29 maja 2005 · 15:37 · Mike

Z żalem informujemy, że Poznański Fan-Klub Star Wars został rozwiązany. Najstarszy w Polsce formalny klub fanów Gwiezdnych Wojen zaprzestał działań klubowych 19. maja o o godzinie 2:30. Oficjalna likwidacja miała miejsce 25. maja.

Nie jest to oczywiście żadna niespodziewana tragedia - już wiele miesięcy temu PFKSW podjął decyzję, że jego ostatnim fandomowym wyczynem będzie przygotowanie premiery w Kinepolis, po czym nastąpi rozwiązanie klubu. Tak też się stało (wbrew oczekiwaniom społeczeństwa), czego dowód znajdziecie na www.plan9.art.pl/swpoznan/

Centralne obchody pogrzebowe PFKSW będą miały miejsce podczas konwentu Polcon (www.polcon.webd.pl), który odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia 2005 w Błażejewku pod Poznaniem. Zapraszamy wszystkich chętnych, bo będzie na co popatrzeć :)

Jednocześnie dziękujemy ponownie wszystkim fanom, z którymi razem pracowaliśmy nad fanowską premierą Epizodu III w Poznaniu - cieszymy się, że mogliśmy odejść z takim wystrzałem :)

Naturalnie śmierć klubu w żaden sposób nie wpłynie na doroczne obchody urodzin PFKSW, które będą się nadal odbywać, podobnie jak nadal będziemy nadal pracować przy konwentach fantastyki Pyrkon odbywających się w Poznaniu.

Jeżeli ktoś chciałby z jakiegoś powodu złożyć kondolencje, ew. zantańczyć na naszym grobie, zapraszamy do wpisywania się w tym wątku na Holonecie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016