strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Maraton filmowy ”Noc z Gwiezdnymi wojnami” w Warszawie
czwartek · 26 maja 2005 · 14:12 · Mike · źródło: Bastion

Jak zapewne domyślacie się jest organizowany maraton filmowy "Noc z Gwiezdnymi Wojnami", epizody IV-VI, który ma odbyć się w drugiej połowie czerwca, orientacyjnie i prawdopodobnie w dniach 18.06 lub 25.06 (sobota) od godz 20:30, razem z Filmoteką Narodową w kinie Stolica przy ul. Narbutta 50a w Warszawie. Wyświetlane epizody są tymi z lat 1978-83, czyli te, gdzie Han strzela pierwszy w Nowej Nadziei.

Pisałem wcześniej w tym newsie, że w czerwcu są również wyświetlane pojedynczo seanse części Gwiezdnych wojen, sam maraton ma na celu spotkania się wszystkich fanów z całej Polski, będzie to rodzaj Meetingu fanów w Warszawie, mam nadzieję, że, o ile wszystko pójdzie dobrze i impreza dojdzie do skutku, przybędziecie licznie na Coruscant. Więcej informacji będę przekazywał jak tylko pojawią się kolejne konkrety, na razie rezerwujcie czas na koniec czerwca.

Niech Moc będzie z Nami.
Andaral


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016