strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
III Bydgoski Meeting Filmowy
czwartek · 12 maja 2005 · 13:54 · Ante Gregu


Dnia 19 maja na ekranach kin całego świta będziemy mieli możliwość obejrzenia po raz pierwszy Revenge of the Sith. Ale o tym to i tak doskonale wiecie i pewnie się dziwicie, czemu o tym wspominam na początku. Ma to związek z tą zapowiedzią. Ponieważ premiera już niedługo, postanowiliśmy odświeżyć sobie poprzednie epizody Nowej Trylogii w doborowym fanowskim towarzystwie. Dlatego postanowiliśmy, że obejrzymy E I i EII wraz z trailerami do pierwszych trzech części sagi.

To teraz trzeba by podać parę szczegółów organizacyjnych:
Meeting odbędzie się jak zwykle w Bydgoszczy, dnia 14.05.2005 o godzinie 14.30 w Młodzieżowym Domu Kultury numer 2 przy ul. Stanisława Leszczyńskiego. Organizatorem jest oczywiście Bydgoski Fanklub Star Wars. Jak zwykle zapraszamy wszystkich fanów, nie tylko tych z Bydgoszczy, ale i z innych miast. Jak na razie swoje przybycie potwierdzili fani ze Świecia i Grudziądza. Po części oficjalnej planujemy także część nieoficjalną, która odbędzie się na Barce. I żeby nie przedłużać (o wiele więcej tekstu będzie w raporcie z meetingu w przyszłym tygodniu) zakończę na tym tą zapowiedź. Pamiętajcie fani by się pojawić!

MAY THE FORCE BE WITH YOU!!!
Kosmita

P.S. Wszelkie uwagi możecie zgłaszać pod ten adres michal_kosmita@o2.pl
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016