strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Raport z Hiszpanii
niedziela · 29 sierpnia 1999 · 22:49 · Franki

Avatar dzieli się swoimi wrażeniami z Hiszpanii:Byłem, widziałem i właśnie wróciłem. Jako, że w miejscowości, w której miałem okazję przebywać było tylko jedno kino, miałem do wyboru pójść na wersję z dubbingiem albo nie iść wcale. Poszedłem.

Film pokazywali na duuużym wklęsłym ekranie, niestety tylko w stereo, okazało się, że dubbing wcale nie jest taki zły - mogło być lepiej, ale i gorzej. Największe zarzuty mam do głosów Obi-Wana, Qui-Gona (Obi ma doroślejszy głos niż QG) oraz Maula (jego głos był po prostu "zwykły", nie to co ten śmieszno-groźny w oryginale). Najlepiej wyszły IMO głosy Sidiousa (zakłócenia z hologramu są takie same jak w oryginale), Jar-Jara i Yody.

Teraz coś dla posiadaczy pirackich płytek z filmem. Otóż ktoś wyciął wam kawalątek sceny rozmowy Qui-Gona z Obi-Wanem! Miło, prawda? :)

Teraz druga sprawa. Jest sobie podobno taka bardzo słynna fontanna koło Barcelony. Codziennie setki ludzi zbierają się, aby zobaczyć, jak w rytm muzyki wypuszcza różnokolorowe strumienie wody, co sprawia wrażenie, jakby tańczyła. Jakże się zdziwiłem, kiedy na zakończenie pokazu fontanna "zatańczyła" "The throne room and the finale" ze Star Wars :)

Poza tym, co mnie niemile zaskoczyło, nie widziałem żadnego stuffu z TPM poza kilkoma plakatami...
Dzięki za podzielenie się ciekawymi uwagami! Po raz kolejny zachęcamy do przysyłania własnych starwarsowych przeżyć. Z pewnością na wakacjach ich nie brakowało. Czekamy na odzew!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016