strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Recenzje, komu recenzje?
poniedziałekk · 20 grudnia 2004 · 10:57 · Rif

Komiksowa grupa bojowa imperialnego miasta zakasała rękawy i z przyjemnością zaprasza do lektury aż czterech nowych recenzji.
Komiksy, które poddaliśmy ocenie, to nowości ostatnich tygodni. Prawdziwie gorący materiał okraszony jak zawsze licznymi wstawkami rysunkowymi.

Republic 71 - Z recenzji Rifa być może dowiecie się czy Anakin Skywalker dokończył to co zaczął na Yavinie IV. Rewanżowe starcie z Asajj Ventress na Coruscant + Quinlan Vos postawiony przed Radą Jedi.

Obsession, część I - Miagi przybliża pierwszy zeszyt epickiej opowieści, będącej wprowadzeniem do Zemsty Sithów. Do końca Wojen Klonów pozostało już tylko pięć miesięcy.

Empire 25: Idiot’s Array, część II - Droid przedstawia drugą część opowieści, w której jedyną rozrywkę stanowią trzy strony z udziałem Lorda Vadera. Strach się bać.

Empire 26-27: “General” Skywalker - Fabuła marna, ale pastwi się nad nią nie kto inny jak Kielo, który powraca po wielu miesiącach przerwy. Podobno musiał długo prosić małżonkę, by ta pozwoliła mu znów pobawić się w Gwiezdne Wojny, hehe

|przeczytaj inne recenzje|

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016