strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Albumy Egmontu w sklepach
środa · 01 wrzesnia 1999 · 22:05 · Franki

Nasz szpieg (jest tak dobry w swoim fachu, że jeszcze nie odkryliśmy czy to Bothanin, czy nie), Tomasz Matusik przysłał następującą wiadomość:Słownik Obrazkowy kupiłem już w sobotę (cena: 30,50 zł). Namiar we Wrocławiu. Księgarnia na rynku obok biblioteki. Jest pokazany na wystawie. Oprócz tego kupiłem tam wydaną przez Egmont kasetę ze słuchowiskiem do Epizodu I. Kaseta jest zafoliowana ze sztywną wkładką (kaseta bez pudełka). Oprócz tego dodana jest książeczka z ilustracjami i zdjęciami do TPM. Nie otwierałem, bo nie chcę sobie psuć filmu.

Nowe gazety z infosami o SW (już w kioskach): Świat Gier Komputerowych, Cinema, Popcorn, New S Service oraz FILM (w którym oprócz artykulów o TPM, ma być CD z muzyką z różnych filmow s-f pod tytułem "Gwiezdna Muzyka").

Aha, W Empikach są dostępne plakaty z E1. 10 wzorów, cena 15,99 zł.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016