strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Epizod 13 - fabuła i bohaterowie
poniedziałekk · 13 wrzesnia 1999 · 17:41 · Franki

Silna polska grupa tworzy film, którego akcja dzieje się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ze względu na obiecujące zapowiedzi i Moc, która bez wątpienia jest z nimi, będziemy prezentować udostępnione nam informacje. Dzisiaj odsłona pierwsza - fabuła i bohaterowie. Wkrótce poznacie samą ekipę filmową oraz newsy z planu.FABUŁA:
Wiele lat upłynęło od czasu zwycięskiego powstania przeciwko złowrogiemu GALAKTYCZNEMU IMPERIUM. Pod mądrymi i sprawiedliwymi rządami senatu, NOWA REPUBLIKA wzrasta w siłę. Wraz z powrotem starożytnych obyczajów, w całej galaktyce odbudowywane są AKADEMIE JEDI. Ze wszystkich cywilizowanych światów podążają tam rzesze młodych ludzi, żyjących nadzieją zgłębienia tajemnic Mocy.

Wraz z zakończeniem edukacji, każdy z nich przejść musi OSTATECZNĄ PRÓBĘ, test zarówno ducha, jak i ciała. Zaraz po skończonych studiach, czworo adeptów oczekuje na rozpoczęcie testu... ...nie znając się nawzajem odlatują w daleką przestrzeń. Na małej, niezamieszkałej planecie ma nastąpić egzamin ich mądrości i sprawności. Nie wiedzą jednak (podobnie jak Rada Akademii), że nad przebiegiem ich próby czuwać będzie Ciemna Strona Mocy...

BOHATEROWIE:
TRAM GONTAR - "dobrze zbudowany" adept jedi, świetny w walce na miecze. Mieszkaniec odległej (Zewnętrzne Rubieże / Outer Rim) planety Kainatoo.

KARATAIAN ASNETALIRIA - wysoki, bezczelny koreliańczyk, adept jedi z innej Akademii. Złośliwy i chamski.

UR AL-ANTO - "wysportowany" adept jedi, urodzony na stacji orbitalnej krążącej wokół planety Kubindi (planeta rasy Kubazów). Nieźle walczy na miecze.

GALIANA REIMS - "legendarna" (jako że w akademiach studiują raczej mężczyźni) na "uczelni" adeptka jedi. Słabo walczy na miecze (egzamin zdała dzięki "urokowi osobistemu"), za to doskonale włada Mocą pod wszelkimi postaciami. Pochodzi z Dellalt.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016